Murzasichle Kompleks Zimowy
Szkółka Narciarska Smokuś

Szkoła narciarska SMOKUŚ to doskonałe miejsce do rozpoczęcia przygody ze sportami zimowymi. Prowadzimy szkolenia narciarskie i snowboardowe na każdym poziomie umiejętności dla grup oraz osób indywidualnych. Stawiamy na wysoką jakość, cenimy profesjonalizm, dobrą zabawę, edukację i bezpieczeństwo na stoku.


Zachęcamy do skorzystania z usług naszej szkółki narciarskiej, w której nasi instruktorzy pragną podzielić się z Wami swoją pasją i umiejętnościami .
Nasi instruktorzy posiadają odpowiednie uprawnienia do prowadzenia zajęć narciarsko – snowboardowych. To ludzie z doświadczeniem a ich rzetelna wiedza, fachowość spowodują, że nauczanie i doskonalenie będzie trafne i przyniesie oczekiwane efekty.


Szkółka narciarska SMOKUŚ jest przyjazną szkołą dla rodzin z dziećmi.
Zadbaliśmy o odpowiednią przestrzeń dedykowaną najmłodszym, w której w bezpieczny i przyjazny sposób stawiają swoje pierwsze „narciarskie kroki” .
Dbamy o kompleksowy rozwój dzieci poprzez zabawę, edukację oraz naukę techniki.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ORAZ GRUPOWE CENNIK WKRÓCE

Regulamin Szkoły Narciarskiej

Szkoła Narciarska „ SMOKUŚ” otwarta jest codziennie w godzinach 9:00 – 20:00
1. Oferujemy lekcje indywidualne oraz zajęcia grupowe.
2. Grupa zorganizowana: 6-10 osób – jeden Instruktor.
3. Lekcja nauki jazdy, trwa – 50 min.
4. Zapłata za lekcje odbywa się w punktach Szkółki „SMOKUŚ”, rozliczamy się tylko gotówkowo.
5. Zwrot za opłacone lekcje lub zmiana terminu są możliwe minimum 2 godz. przed ich planowanym rozpoczęciem.
6. Ceny szkolenia nie zawierają opłaty za korzystanie z wyciągów.
7. Można dokonać telefonicznej rezerwacji lekcji, pod numerem telefonu: +48 781 400 100
8. Rezerwacje telefoniczne nie dotyczą godz. 9:00.
9. Należność za zarezerwowane lekcje, należy uregulować najpóźniej 30 min. przed ich rozpoczęciem – po upływie tego czasu lekcja automatycznie zostanie anulowana.
10. Każdy uczeń na lekcję powinien mieć przygotowany sprzęt narciarski/snowboardowy oraz kask. Instruktor może odmówić udziału w zajęcia Klientowi, który nie posiada odpowiedniego sprzętu.
Przypominamy, że zgodnie z ustawą każdy narciarz lub snowboardzista do 16-tego roku życia jest zobowiązany do noszenia w czasie jazdy na stoku kasku ochronnego.
11. Osoby, które wykupiły lekcje, prosimy o oczekiwanie na instruktora w wyznaczonym miejscu o ustalonej godzinie, wraz z karnetem i sprzętem narciarskim.
12. W sytuacji gdy Klient spóźni się na opłaconą lekcję, nie ma możliwości jej przedłużenia, zajęcia zostaną przeprowadzone do godziny wcześniej zarezerwowanej.
13. Obowiązkiem rodzica lub opiekuna jest odebranie dziecka punktualnie po skończenie zajęć, w wyznaczonym miejscu.
14. Instruktor może odmówić prowadzenia lekcji w przypadku gdy Klient jest pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających. W takim przypadku Klientowi nie przysługuje zwrot pieniędzy.
15. Szkoła Narciarska „ SMOKUŚ” nie zapewnia Klientom sprzętu narciarskiego/snowboardowego, nie ponosi odpowiedzialności za jego jakość oraz za zgubiony lub zniszczony sprzęt podczas trwania lekcji.
16. Szkoła Narciarska wraz z Instruktorem nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione na zdrowiu lub sprzęcie w czasie trwania lekcji wynikających z niepodporządkowania się do poleceń Instruktora prowadzącego zajęcia.
Opłacenie lekcji jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Telefon: +48 781 400 100

Zima, zima, zima...

Nasz adres

ul. Sądelska 42,
Murzasichle, PL

Działamy

Cały sezon + od 9:00
Święta, Nowy Rok + od 10:00
Godziny wyłączenia wyciągów mogą się zmienić w zależności od frekwencji na stoku.

Kontakt

Telefon: +48 609 400 900
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szkoła narciarska
781 400 100