Wypożyczalnia

Murzasichle Kompleks Zimowy
Wypożyczalnie

Na terenie Kompleksu  Zimowego „Murzasichle – SKI” , do dyspozycji narciarzy  dostępne są cztery wypożyczalnie sprzętu zimowego . Oferujemy profesjonalne doradztwo.                            

Wypożyczalnie posiadaję w ofercie  sprzęt firmy SALOMON, BLIZZARD, ROSIGNOL, ATOMIC, HEAD, ok. 1000 par nart, 100 snowboardów, kijki, buty narciarskie i snowboardowe.

Do wypożyczonego sprzętu KASKI GRATIS!

Warunkiem wypożyczenia  sprzętu narciarskiego/snowboardowego jest posiadanie  dwóch ważnych dokumentów tożsamości ze zdjęciem , potwierdzających dane Klienta  oraz zgoda na sczytanie jednego z dokumentu potwierdzającego tożsamość lub uiszczenie kaucji w wysokości  800,00 zł.

RODO: Administratorem danych osobowych jest Maciej Wójciak, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Firma Sportowa „MW” Maciej Wójciak z siedzibą w 34-500 Zakopane, ul. Kościeliska 74D , NIP: 736-001-31-55 .

Szanując i przestrzegając Państwa prawo do prywatności informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanej dalej RODO. 

Podanie danych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem zawarcia i realizacji umowy. W przypadku nie podania danych usługa nie będzie mogła być zrealizowana.

WYPOŻYCZALNIA CENNIK WKRÓTCE


SERWIS

SKI-SERWIS EXPRESS znajduje się w budynku KASY przy ulicy Budzowej.

Regulamin

1. Klientem wypożyczalni może być każda osoba, która zaakceptuje regulamin wypożyczalni. Wraz z podpisaniem umowy wypożyczenia, Klient zawiera z Wypożyczalnią umową wypożyczenia, łącznie z warunkami określonymi w niniejszym regulaminie.
2. Wypożyczalnia oddaje do dyspozycji Klienta przygotowany sprzęt narciarski oraz dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Klienta w tym zakresie. Sprzęt narciarski będący przedmiotem wypożyczenia jest własnością wypożyczalni.
3. Warunkiem wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego jest posiadanie dwóch ważnych dokumentów tożsamości ze zdjęciem potwierdzających dane osobowe Klienta oraz zgoda na sczytanie jednego z dokumentów potwierdzającego tożsamość lub uiszczenie kaucji w wysokości 800,00 zł.
4. Administratorem danych osobowych jest Maciej Wójciak, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Firma Sportowa „MW” Maciej Wójciak z siedzibą w 34-500 Zakopane, ul. Kościeliska 74D , NIP: 736-001-31-55 .
Obsługa wypożyczalni może według własnego uznania wybrać formę zabezpieczenia.
5. Wypożyczenie oraz zwrot sprzętu narciarskiego odbywa się w siedzibie wypożyczalni.
6. Klient odbierając sprzęt narciarski powinien sprawdzić jego stan techniczny.
7. Klient podpisując umowę wypożyczenia, potwierdza, że otrzymał sprzęt narciarski pozbawiony wad technicznych, zgodny ze specyfikacją.
8. Klient zobowiązuje się zwrócić wypożyczony sprzęt narciarski w takim samym stanie technicznym jak w momencie wypożyczenia.
9. Klient oświadcza, iż posiada niezbędną wiedzę na temat eksploatacji sprzętu narciarskiego i zobowiązuje się o jego dbałości oraz wykorzystuje go bezpiecznie i zgodnie z jego przeznaczeniem. Klient korzysta z wypożyczonego sprzętu narciarskiego na swoją odpowiedzialność.
10. Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki i uszkodzenia ciała, zaistniałe w czasie użytkowania wypożyczonego sprzętu narciarskiego.
11. Użyczenie wypożyczonego sprzętu narciarskiego osobie trzeciej, odbywa się na odpowiedzialność Klienta.
12. W przypadku zwrotu wypożyczonego sprzętu narciarskiego po ustalonym terminie zwrotu, wypożyczalnia nalicza opłatę w wysokości ustalonej w cenniku wypożyczalni. Opłata za wypożyczenie, nalicza się od dnia wypożyczenia i podpisania umowy do dnia zwrotu .
13. Klient ponosi pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt narciarski oraz jego zaginięcie. Klient zobowiązany jest, niezwłocznie powiadomić wypożyczalnie o zaginięciu wypożyczonego sprzętu narciarskiego.
14. W przypadku zaginięcia wypożyczonego sprzętu narciarskiego, klient zobowiązany jest do zapłaty kwoty równowartości utraconego sprzętu w wysokości ustalonej przez właściciela.
15. Klient ponosi pełną odpowiedzialność finansową za zniszczenie wypożyczonego sprzętu narciarskiego. Wysokość rekompensaty za zniszczenia ustala wypożyczalnia w oparciu koszt naprawy.
16. W przypadku uszkodzenia lub nie zwrócenia wypożyczonego sprzętu narciarskiego w określonym terminie przez Klienta, który wpłacił kaucję, wypożyczalnia zastrzega sobie prawo zatrzymania kaucji do czasu rozliczenia nieterminowego zwrotu lub odliczenia od kwoty wpłaconej kaucji, kosztu naprawy.
17. Obsługa wypożyczalni nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na jej terenie.
18. Jazda na nartach oraz snowboardzie to sporty ryzykowne, wymagające dobrej kondycji fizycznej oraz odpowiednich umiejętności. Początkującym zalecamy naukę z instruktorem. Dzieci do lat 16-tu obowiązuje jazda w kasku.

 

 

 

 

Zima, zima, zima...

Nasz adres

ul. Sądelska 42,
Murzasichle, PL

Działamy

Cały sezon + od 9:00
Święta, Nowy Rok + od 10:00
Godziny wyłączenia wyciągów mogą się zmienić w zależności od frekwencji na stoku.

Kontakt

Telefon: +48 609 400 900
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szkoła narciarska
781 400 100